Çağlayan Organizasyon olarak başta Gaziantep İlahi Grubu olmak üzere Gaziantep Semazen Ekibi, Gaziantep Sünnet Düğünü, Gaziantep Dini Düğün, Gaziantep İlahili Düğün, Gaziantep İslami Düğün gibi organizasyonlarımızla en güzel günlerinizde sizinle olmaktan onur duyuyoruz… Gruplarımız sadece Gaziantep ile sınırlı olmayıp çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da faaliyet göstermektedir. Organizasyonlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve mutlu gününüzü birlikte planlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile mutluluğunuza mutluluk, neşenize neşe katalım… Gaziantep İlahi Grubu – Çağlayan Organizasyon – 0505 532 3140

 

Gaziantep İlahi Grubu

“Grup Çağlayan” ve “Çağlayan Organizasyon” olarak tam 30 yıldır her geçen gün artan hizmet kalitemiz ve müşteri odaklı çözümlerimizle en güzel günlerinizde Gaziantep’de İslami Düğün, Gaziantep’de ilahili düğün, Gaziantep’de nişan kına ve sünnet gibi birçok organizasyonda solistimiz İsmet BAL öncülüğünde “Gaziantep İlahi Grubu” ile sizlerleyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle 0505 532 3140 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz…

Gaziantep Semazen Ekibi

Gaziantep Semazen Ekibi başta Gaziantep olmak üzere Gaziantep’in tüm ilçelerinde ve çevre illerinde hizmet vermektedir. “Gaziantep Semazen Ekibi” profesyonel ekibi ve hizmet anlayışı ile mutluluğunuza ilahi bir ahenk katacak… Özel anlarınız manevi hava ile bütünleşecek ve eşsiz bir şölene şahit olacaksınız.

Gaziantep İlahi Grubu ve Çağlayan Organizasyon profesyonel ekibiyle en mutlu gününüz olan İslami DüğünDini Düğün ve dini nişan günlerinizde canlı enstrüman beraberinde Gaziantep Tasavvuf Musikisi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca sayamadığımız daha bir çok il de ekiplerimiz bulunmaktadır.

Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu ile kına gecelerinde bayanlara yönelik hizmetler vermekteyiz. Kına tahtı ve kına tahtı süslemesi, mekan ve masa sandalye süslemeleri, bayan ilahi grubu, bayan tasavvuf grubu ve profesyonel nedime hizmeti, kına ve kına malzemeleri bu hizmetlerden bazılarıdır.

Hizmetlerimizi Gaziantep Kına Organizasyonu ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.

İslami Sünnet

Gaziantep İslami Sünnet ekibi çocuklarınızın sünnet törenlerinde yeniçeri, sünnet tahtı, Nasreddin Hoca, palyaço, ibiş ile memiş ve tiyatro ekibiyle hizmet vermektedir. Gaziantep Sünnet Düğünü ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.